Ostukorv on tühi

0,00 €

EST | ENG | RUS

Ettevõttest

 

Meie ettevõte OMALINEN disainib ja valmistab kvaliteetsest naturaalsest linasest kangast voodipesu. Kõik meie tooted on läbinud spetsiaalse pesu, tänu millele on need väga pehmed ja sametise tekstuuriga. Linane vooodipesu ei tõmba pesus kokku ja pesujärgse "Vintage" välimuse säilitamiseks on soovitav meie voodipesu mitte triikida. Kõik "OMALINEN" tooted valmistatakse käsitööna ja on kaunistatud meie logoga. Mõningad tooted on saadaval vaid ainueksemplarina. 

 

Oma toodete valmistamisel eelistame rahulikke, naturaalseid, värvitoone, mis kannavad endaga loomulikkuse ja puhtuse hõngu ning aitavad lõõgastuda. 

 

Lisaks standardsetele komplektidele võime valmistada ja komplekteerida voodipesu vastavalt Teie soovile või lisada komplektidele täiendavaid elemente nagu näiteks erimõõdus padjapüürid, lisa voodilina jne.  

 

Soovi korral saab disainer luua voodipesukomplekti just Teile sobiva värvilahenduse ja stiiliga.

 

♦ ♦ ♦

 

Lugupeetud kliendid, juhime Teie tähelepanu sellele, et kõik meie tooted valmivad käsitööna ja võib juhtuda, et laos pole koheselt Teile vajalikku toodet. Andke meile veidi aega ja me täidame Teie tellimuse. Kindlasti teatame Teile tellimuse täitmise tähtaja, mis võib olla maksimaalselt 3 nädalat. Anname parima, et Teie ooteaeg jääks võimalikult lühikeseks.
 
                                                                                                                                             
                                                                                                                                                                                                                                           Meeldivaid ünenägusid!  Teie