Ostukorv on tühi

0,00 €

EST | ENG | RUS

Garantii tingimused

Me väärtustame oma kliente

ja tagame toote mittesobimisel 100% raha tagasi.

 

1. Kõigil meie müüdavatel toodetel on tootjapoolne garantii. Kui klient pole toote kvaliteediga rahul, võib ta tootest keelduda ja peab selle 14 kalendripäeva jooksul (alates ostukuupäevast) tootjale tagastama ning raha tagastatakse 100% mahus.

 

2. Eset ei ole võimalik tagastada juhul kui tegemist on eritellimusel valmistatud tootega, kui toode on olnud kasutuses või/ja kui toode pole originaalpakendis.

 

3. Toote tagastamisel palume kirjutada vabas vormis avaldus,kus kirjas arve number, soovituslikult tagastamise põhjus, arveldusarve number ja saaja, kelle kontole tagastus tehakse! Palun saatke  see aadressile info@omalinen.com. Toote saab ise kohale tuua, kohtumise eelnevalt kokku leppides, meie kontorisse aadressil Vambola 18 Elva või saata pakiautomaadiga.
Tarbija kohustub kandma kauba tagastuskulud kuni 10 Euro ulatuses, välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv toode ei vastanud tarbija tellimusele.

 

4. Võtke alati meiega ühendust, kui teil on tellitud kaupadega tekkinud probleeme, proovime leida sobiva lahenduse teile.