Ostukorv on tühi

0,00 €

EST | ENG | RUS

MIKS VALIDA LINANE VOODIPESU?

Miks valida linane voodipesu?

Voodipesu kangas on pidevas kokkupuutes nahaga kogu uneaja jooksul, s.t. umbes 8 tundi. Seepärast peame olema kindlad selle mõjus meie organismile. Uni linasel voodipesul on parim lahendus energiavarude taastamiseks peale töist argipäeva.

Ükski teine voodipesu valmistamiseks kasutatav materjal ei sisalda sellises ulatuses väärtuslikke elemente nagu seleen ja räni, mille varud organismis taastuvad une ajal.
Uni linasel voodipesul aitab ennetada mõningate haiguste teket, kuna linal on haruldane antibakteriaalne mõju - seened ja bakterid sellel ei kasva. Ökoloogiliselt puhast linast kangast loetakse looduslikuks antiseptikuks.
Linase kanga eriline tekstuur aitab ennetada erinevaid nahahaigusi, omab massazieffekti, parandades vereringet stimuleerides organismi talitusi ja vähendades väsimust.

Linase voodipesu eelistest rääkides peab kindlasti ära märkima tema pikaealisuse - selle kasutusaeg on märgatavalt pikem kui teistel voodipesu valmistamiseks kasutatavatel materjalidel. Paljude pesukordade käigus säilib linase kanga värvus ja kangas ise muutub pehmemaks, kaotamata seejuures oma vormi. Meie pesukomplektid on eelnevalt läbinud spetsiaalse töötluse, tänu millele te omandate uskumatult pehme ja kehale meeldiva voodipesu.

Algselt on linane kangas sile, väikeste sõlmedega ja mati pinnaga. Linased tooted on raskesti määrduvad ja ei muutu tupsuliseks. Samuti on linane kangas hüdroskoopne s.t. imab kergesti niiskust kuid seejuures ka kuivab kiiresti. See omadus on asendamatu palava ilma korral. Linane kangas on kergesti hingav. Sellise voodipesu vahel "hingab" ka teie nahk takistamatult. Tänu suurepärasele soojusjuhtivusele soojendab selline pesu teid jahedas ja jahutab palavaga. Väga olulise omadusena peab märkima, et linane kangas ei kogu staatilist elektrit.

Eelpool toodut arvestades, usutavasti, nõustute, et parim valik teile ja teie lastele on 100% linane voodipesu. Omandades linase kangas pesu, te kindlasti armute sellesse materjali.

 

Veetes öö linasel voodipesul inimene läbib nn. profülaktilise raviprotseduuri, mille käigus puhastub nahk ja selle kaudu kogu organism. Naha tihedal kokkupuutel linakiududega eemaldatakse organismist toksiinid ja väheneb ümbritseva keskkonna kahjulik mõju, mis omakorda parandab organismi adaptatsioonivõimet ja soodustab pikaealisust.
Lina - see on unikaalne materjal, millele looduses pole analoogi ja mille imelised tervendavad omadused muutuvad arusaadavaks alles nüüd. Piisab igapäevaselt naturaalsest linast toodete kasutamisest, et vabaneda paljudest terviseprobleemidest.